Saray mh. Dr. Adnan Büyükdeniz cad. No:4 Akkom Office Park 2. Blok Kat:10 Ümraniye 34768 İstanbul

T: +90 216 318 60 52

F: +90 216 250 32 32

Ürünler

Döküm Simülasyonu

AnyCasting; dökümünü yapacağınız kalıp tasarımının ve döküm parametrelerinin ortaya çıkaracağı sonuçları ve hataları, bilgisayar ortamında sayısal olarak hesaplanmasını sağlayan döküm simülasyonu yazılımıdır. Simülasyonu yapılan döküm işleminin sonuçları, en ince detayına kadar, bilgisayar ekranında görüntülenebilir ve incelenebilir.

AnyCasting döküm simülasyonu üretiminize güç katar, üretim kapasitesini düşüren hataları engelleyerek yatırım maliyetlerini kısa sürede karşılar, üretim verimsizliklerini iyileştirerek dökümhanenizin gerçek üretim kapasitesine ulaşmasına yardımcı olur. AnyCasting döküm simülasyonu kullanarak döküm parçanızda çıkabilecek hataları önceden görüp önlem alabilme şansına sahip olursunuz. Böylece deneme maliyetlerini, hatalı üretimden kaynaklanan işçilik, enerji ve zaman kayıplarını en düşük seviyelere çeker ve tasarruf edersiniz, maliyet avantajı sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize parçaları ile ilgili daha profesyonel cevap verebilirsiniz.

AnyCasting döküm simülasyonu Windows tabanlı bir yazılımdır, kurulum ve kullanıcı eğitimi oldukça kolaydır. AnyCasting döküm simülasyonunun, tescilli hesaplama ağı oluşturma ve hesaplama hızı, paralel işlemci desteği, mikro yapı analizi, gerilim analizi, gelişmiş 3B grafik özellikleri ve otomatik raporlama gibi birçok güçlü özelliği bulunmaktadır.

AnyCasting döküm simülasyonu ile birlikte ticari olarak yaygın olan bütün döküm yöntemleri modellenebilir.

Yüksek basınçlı enjeksiyon döküm simülasyonu

Düşük basınçlı enjeksiyon döküm simülasyonu

Demir & Çelik döküm simülasyonu

Hassas döküm simülasyonu

Kokil & Devirmeli döküm simülasyonu