Saray mh. Dr. Adnan Büyükdeniz cad. No:4 Akkom Office Park 2. Blok Kat:10 Ümraniye 34768 İstanbul

T: +90 216 318 60 52

F: +90 216 250 32 32

Ürünler

Hassas Döküm Simülasyonu

AnyCasting döküm simülasyonu yazılımı, hassas dökümde kullanılan seramik kabuğu otomatik olarak oluşturma yeteneğine sahiptir. Seramik kabuğun malzeme çeşidi ve kalınlığı çok kolay bir şekilde tanımlanabilir. Bu sayede, parça, besleyici ve yolluk çizimlerini hazırlamanız, simülasyon hesaplamasını başlatabilmek için yeterlidir.

Dökülecek alaşımın çeşidini, dolum süresini, dolum sıcaklıklarını ve dolum açısını üretiminize uygun biçimde tanımlayabilirsiniz. Diğer yandan, kum taban kullanımı ve ısı transferine izole ortam gibi hassas döküme özel dur

Hassas döküm simülasyonlarında sıkça karşılaşılan, uzun hesaplama süreleri, AnyCasting döküm simülasyonu yazılımına özel geliştirilmiş hesaplama yöntemi ile çok daha kısa sürer. Yaptığınız hesaplamalar ile birlikte, makro ve mikro çekme boşlukları, oksidasyon ve gaz hataları, sıkışan havanın basıncı ve daha birçok döküm hatasını ortadan kaldırabilirsiniz.

AnyCasting döküm simülasyonu kullanarak, özellikle hassas döküm gibi emek yoğun bir üretim yönteminde ortaya çıkabilecek yüksek hurda maliyetlerini, en asgari düzeye çekerek, karlılığınızı ve üretim veriminizi en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz.