Saray mh. Dr. Adnan Büyükdeniz cad. No:4 Akkom Office Park 2. Blok Kat:10 Ümraniye 34768 İstanbul

T: +90 216 318 60 52

F: +90 216 250 32 32

Ürünler

AnyCasting döküm simülasyonu yazılımının, Yüksek Basınçlı Enjeksiyon Döküm modülü ile birlikte, üretimde kullanılacak olan enjeksiyon makinalarının özellikleri, yazılım içinde bütün detayları ile tanımlanabilir ve böylece elde edilecek simülasyon sonuçları, üretimde elde edilecek sonuçlarla birebir aynı olacaktır.

AnyCasting döküm simülasyonu yazılımı ile birlikte farklı yolluk ve cep tasarımlarınızın parçanızın üzerindeki etkilerini görüntüleyebilirsiniz. Kalıpta aşırı ısınan bölgeleri görüp, soğutma kanallarını revize ederek, hem çekme boşluğu risklerini azaltır, hem de kalıp çalışma sürelerini kısaltabilirsiniz. Kovan ve pistonu kalıbınıza entegre ederek yapacağınız simülasyonlar ile birlikte, faz hızlarına istinaden kovanda gerçekleşen oksidasyon ve gaz yoğunluğunun, döküm sonrası parça kalitesine etkisini, en doğru şekilde görebilirsiniz.

AnyCasting döküm simülasyonu yazılımı kullanarak, makro ve mikro çekme boşluklarını, gaz hatalarını, oksidasyon ve inklüzyon yoğunluğunu, sıkışan havaları, oluşan tirbülansları, aşırı ısınan bölgeleri, soğuk birleşme oluşan yerleri ve çevrim süresindeki gecikmeleri, üretime başlamadan önce minimize edilebilirsiniz. Böylece, üretiminizdeki verimsizlikleri ve hurda maliyetlerini azaltabilir, karlılığınızı artırabilirsiniz.

AnyCasting döküm simülasyonu yazılımı ile modellenebilecek çok daha fazla durum bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz…

Yüksek Basınçlı Enjeksiyon Döküm Simülasyonu