top of page

HAKKIMIZDA

Ark Metalurji, metal döküm ve imalat sektörlerinde temsilcilik, mühendislik ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmak üzere, 2011 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Ark Metalurji, yazılım ve ekipman alanında, 6 ayrı ürün grubu ile faaliyet göstermektedir.

Yazılım alanında, dökümhanelerin kullanımına yönelik döküm simülasyonu ve döküm tasarım yazılımları, sürekli döküm tesislerinin kullanımına yönelik görüntüleme, kontrol ve simülasyon yazılımlarının temsilciliklerini yapmaktadır.

Ekipman alanında, kum dökümcülerin kullanımına yönelik kum kalıplama makineleri ve hatları, basınçlı döküm ve kokil döküm işiyle iştigal eden firmalar için yarı katı döküm sistemleri, döküm, dövme ve ekstrüzyon ile iştigal eden firmaların kalıp ayırma işlemleri için kullanabilecekleri elektrostatik kuru yağlama sistemlerinin temsilciliklerini yapmaktadır.

Ark Metalurji'nin ana hedefi, iş ortaklarıyla birlikte, müşterilerine en iyi ürünleri en iyi temsilcilik hizmeti ile sunmak, müşterilerinin rekabet gücünü artırmak, üretim kalitelerini, kapasite ve verimliliklerini en üst seviyeye çıkarmaktır. 

Bize Ulaşın

Mesajınız başarıyla iletilmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

* Mesaj gönderilmeden önce işaretli alanlar doldurulmalıdır

bottom of page