top of page

İŞ ORTAKLARIMIZ

AnyCasting.png

AnyCasting firması döküm simülasyonu ve ilgili yazılımları geliştirmek üzere Güney Kore, Seul şehrinde kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze, sürekli ve istikrarlı bir şekilde büyüyen firma, simülasyon yazılımına ek olarak led lensler ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyetlerini genişletmiştir. AnyCasting Software döküm simülasyonu yazılımı otomotiv, ağır sanayi, makina ve elektronik endüstrilerindeki bir çok küresel şirket tarafından başarıyla kullanılmaktadır. AnyCasting firmasının internet adresini ziyaret etmek için firma logosuna tıklayabilirsiniz.

koyo.png

1945 yılında, Japonya’da dökümhane olarak faaliyete başlamıştır. Zaman içinde, KOYO firması kendi kalıplama makinesini geliştirmiş ve 1970 yılından itibaren de kalıplama makineleri üreticisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. KOYO kalıplama makineleri kendine özgü çalışma şekilleri ve yüksek verimlilik sağlamaları ile öne çıkmaktadır. KOYO ürün gamında çeşitli boyutlarda yatay kalıplama makineleri, dikey kalıplama makineleri ve hem yatay hem de dikey kalıplama yapabilen, Multi-Star kalıplama makineleri bulunmaktadır. KOYO firmasının internet adresini ziyaret etmek için firma logosuna tıklayabilirsiniz.

gs.png

GISSCO firması, MIT (Massachusetts Instıtute of Technology) bünyesinde, Prof. Dr. Merton C. Flemings ve Doç. Dr. Jessada Wannasin tarafından patentlenmiş "gaz kullanımı ile elde edilmiş yarı katı döküm" teknolojisini, döküm sektörünün hizmetine sunmak amacıyla, Tayland'da kurulmuştur. GISSCO firması patentli teknolojisi ve ürünleri ile, metal döküm işlemlerinde, daha düşük ıskarta oranı, daha hızlı çevrim süresi, daha iyi mekanik özellikler, daha uzun kalıp ömrü ve üretim maliyetlerinin düşürülmesini sağlar. GISSCO firmasının internet adresini ziyaret etmek için firma logosuna tıklayabilirsiniz. 

LOGO-PNG_orj.png

Altea S.r.l. firması İtalya’da Brescia kentinde kurulmuştur. Hafif alaşımlı metallerin, döküm, ekstrüzyon ve dövme yöntemleri ile üretiminde kullanılan, patentli “Dry Lub System” elektrostatik kuru yağlama sisteminin mucidi ve üreticisidir. Altea kuru yağlama sistemi, entegre edildiği prosesin daha hızlı ve verimli çalışmasını, kullanılan kalıpların ömürlerinin artırılmasını, üretim hatalarının minimize edilmesini ve üretim maliyetlerinin azaltılmasını sağlar. Altea firmasının internet adresini ziyaret etmek için firma logosuna tıklayabilirsiniz. 

exp.png

Expresslab firması, çelik ve alüminyum alaşımlarının, sürekli döküm, ingot döküm, soğuk haddeleme ve elektro-kimyasal  kaplama işlemlerinin üretiminde kullanılan simülasyon, analiz, tasarım, kontrol ve görüntüleme yazılımları üretmek üzere Güney Kore'de kurulmuştur. Expresslab yazılımları, küresel ölçekte önde gelen çelik üreticileri tarafından başarıyla kullanılmaktadır. Expresslab yazılımları, üretim koşullarının tasarlanmasını ve analiz edilmesini, üretim verilerinin, ıskarta oluşumunun ve sebeplerinin anlık olarak takip edilebilmesini, ıskarta oranının minimize edilerek üretim verimliliğinin artırılmasını sağlar. Expresslab firmasının internet adresini ziyaret etmek için firma logosuna tıklayabilirsiniz.

bottom of page